رویدادها

کارگاه آموزشی مدیران مالی دانشگاه‌ها

آیین‌نامه مالی و معاملاتی دانشگاه‌ها و ضوابط و مقررات حاکم بر اموال دولتی و اموال دانشگاه‌ها، شنبه 31 تیر 1402 به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

این کارگاه با هماهنگی مرکز آموزش و برنامه‌ریزی دیوان محاسبات کشور و با حضور مدیران مالی و کارشناسانی از  15 دانشگاه و مرکز علمی در سالن پروین اعتصامی مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
 در این کارگاه آقای باهری از استادان مجرب دیوان محاسبات کشور با تشریح مفاد قانونی آیین‌نامه مالی و معاملاتی دانشگاه‌ها به بررسی قوانین مرتبط با حوزه دانشگاه‌ها از جمله لایحه برنامه هفتم توسعه، قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، قانون حداکثر از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور، قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) و قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور و غیره پرداخت.
در پایان با تبادل اطلاعات و اشتراک مساعی، جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و مقرر شد ادامه مباحث در جلسات آتی ارائه شود.

   
مشاهده تصاویر کارگاه

دومین جلسه کارگاه آموزشی مدیران مالی دانشگاه‌ها

آیین‌نامه مالی و معاملاتی دانشگاه‌ها و ضوابط و مقررات حاکم بر اموال دولتی و اموال دانشگاه‌ها، شنبه 11 آذر ماه 1402 به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
مشاهده تصاویر کارگاه

برگزاری آیین بزرگداشت روز حسابدار 1402

مشاهده تصاویر بزرگداشت

حضور جناب آقای دکتر ذوالفقاری در مدیریت امور مالی به مناسبت هفته حسابدار

در تاریخ ۲۰ آذر 1402، دکتر ذوالفقاری، معاون مالی، پشتیبانی و مدیریت منابع دانشگاه شهید بهشتی، با حضور پرشور خود در امور مالی دانشگاه به افتخار روز حسابدار، با اعطای شاخه‌ای گل تقدیر و تشکر خود را از کارکنان این بخش اعلام کردند. همچنین اراده و اهمیت این تیم (مدیریت امور مالی دانشگاه) برای پیشبرد اهداف دانشگاه را حائز اهمیت دانستند. حضور دکتر ذوالفقاری، فرصتی برای بهبود ارتباطات داخلی و تقویت همبستگی در محیط کار بوده و نشان‌دهنده توجه مدیریت به افراد جهت پیشبرد اهداف مشترک می‌باشد.